O BARTH Group a.s.

Skupina BARTH se v rámci jednotlivých divizí zaměřuje na několik aktivit a působí zejména v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Mezi největší patří společnost Autocentrum BARTH, která je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek VolkswagenŠKODASEATAudi, KiaPeugeot, Citroën, Opel a FIATČeské republice. Marketingové aktivity zajišťuje reklamní agentura BARTH Reklamka. Součástí skupiny BARTH je i významná půjčovna luxusních obytných vozů BARTH Caravan, a také Motocentrum BARTH, které je autorizovaným prodejcem i servisem motocyklů značky YAMAHA, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio a provozuje též moderní Motopůjčovnu. BARTH Rent je velká autopůjčovna. Do našeho portfolia spadá i vlastní závodní motoristický tým BARTH Racing. Skupina BARTH na trhu funguje již od roku 1994, zaměstnává více než 250 nadšených pracovníků a dosahuje ročního obratu přesahujícího 3 miliardy Kč.

autocentrum.cz

Autocentrum BARTH

Zaměřuje se na autorizovaný prodej a servis nových, předváděcích a ojetých vozů značek VolkswagenŠKODASEAT, CUPRA, Audi, KiaPeugeot, Citroën, Opel a FIAT. Ročně prodá okolo 7.000 vozů. V nabídce má i ojeté vozy certifikovaných programů ŠKODA Plus a Das Welt Auto. Autocentrum BARTH od počátku svého působení získává řadu ocenění za perfektní výsledky a služby jako Nejlepší obchodník s vozy ŠkodaZlatou jehlici -nejvyšší možné ocenění koncernu Volkswagen, kterého může autorizovaný prodejce a servis v ČR dosáhnout v rámci koncernu Volkswagen. Autocentrum disponuje více než 70 pracovními místy v servisech, které jsou vybaveny nejmodernější a špičkovou servisní technikou s vyškolenými pracovníky. Provádí také výměnu a uskladnění pneumatik, výměnu autoskel a měření emisí. Provozuje rovněž dvě vlastní moderní Certifikované lakovny a klempírny, kde likviduje škodní a pojistné události. Havarované vozy odváží vlastní odtahovou službou. Prodává originální díly a příslušenství na vozy VolkswagenŠKODASEAT, CUPRA, Audi, KiaPeugeot, Citroën, Opel a FIAT. Pobočky Autocentra BARTH najdete v Pardubicích na Dubině a v ulici Hradecká, v Hradci Králové v ulici Bratří Štefanů a Brněnská.


reklamka.cz

Reklamní agentura BARTH Reklamka

Marketingová a reklamní agentura s certifikací 9001:2008, nabízí komplexní reklamní služby. Společnost vlastní velké množství reklamních nosičů. V portfoliu má nabídku venkovní reklamy (billboradycity-light vitríny, reklamu na vozidlech MHD atd.), výrobu firemních tiskovin, reklamního textilu, POS materiálů, eventy, sportovní marketing, rozhlasovou reklamu, direct mailing, práce grafického studia, online marketing, tvorbu corporate identity, merkantilie a mnohé další služby.


barth-operak.cz

BARTH Operák

Zajišťuje nejširší nabídku operativního leasingu na českém trhu pro právnické i fyzické osoby. Vyberte si z desítek osvědčených vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Kia, Peugeot, SEAT a Audi. Měsíční splátka je u operativního leasingu daňově uznatelným nákladem. Navíc poskytujeme dodatečné slevy pro velké firmy.


motocentrum-barth.cz

Motocentrum BARTH

Nabízí autorizovaný prodej a servis motocyklů a skútrů BMW Motorrad a japonské značky YAMAHA, to vše v Pardubicích. Jsme také autorizovaným prodejcem a servisem motocyklů a skútrů značek ApriliaMoto GuzziVespa a Piaggio. V moderním showroomu najdete také širokou nabídku kvalitního značkového moto oblečení, doplňků, přileb a příslušenství. Provozuje rovněž moderní Motopůjčovnu složenou převážně z nových motocyklů a skútrů značky BMW, Yamaha, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio a Ducati. To ocení zcela jistě nejen všichni ti, kteří se rozhodují pro pořízení konkrétního motocyklu, ale i ti, kteří si chtějí splnit svá motorkářská přání či sny. Neboť si z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí pořizovat vlastní motocykl s ohledem na s ním spojené starosti a náklady. V neposlední řadě je součástí aktivit poskytovaných Motocentrem BARTH v Pardubicích také krytý motobazar s dostatečnou kapacitou pro všechny, kteří se jeho služeb včetně případného výkupu motocyklu, skútru nebo čtyřkolky rozhodnou využít.


barth-caravan.cz

Půjčovna karavanů BARTH Caravan

Zažijte dobrodružství díky půjčovně luxusních obytných vozů a přívěsů! Náš caravan je jen věc k pronájmu, ale zážitky zůstávají navždy vám. Využijte naši půjčovnu luxusních obytných vozů a přívěsů Buerstner. Skoro všechny obytné vozy a přívěsy jsou zcela nové nebo zánovní, pořízené většinou v letech 2015 až 2017 a určené pro 4-6 osob (přívěs až pro 7 osob). Aktuálně nabízíme téměř 30 vozů a každý má své vlastní jméno. Projeďte Evropu po vlastní ose a buďte přitom pořád jako doma. Každý den můžete být jinde, ale spát budete ve stejné posteli. Zastavíte si, kde chcete a na jak dlouho chcete, špatnému počasí ujedete.


barth-rent.cz

Autopůjčovna BARTH Rent

Naše prémiová autopůjčovna BARTH Rent nabízí velice širokou paletu vozů všech segmentů, vozy nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, užitková vozidla a minibusy. K dispozici máme více než 200 vozidel. Autopůjčovna BARTH Rent nabízí výběr značek ŠKODA, Volkswagen, Audi, SEAT, KIA, Peugeot a FIAT. Pro zákazníky našich servisů nabízíme náhradní vozy za zvýhodněné ceny. Stejně tak máme řešení pro zákazníky, kteří si u nás objednali nový vůz a čekají až přijde z výroby. Pro ně je určen zvýhodněný tarif pronájmu vozu "PRE-DELIVERY", díky kterému zůstanou mobilní do doby, než jim dodáme jejich objednaný vůz.


barth-racing.cz

Závodní tým BARTH Racing

Závodní tým BARTH Racing vznikl ze zájmu a nadšení party pohodových lidí o motoristický sport. Tým BARTH Racing organizuje účast závodníků na motorkách, čtyřkolkách a v kategorii automobilů (bugy) na nejnáročnějších motoristických závodech v Čechách, Evropě, ale i ve světě. Náš slogan zní „…závody nás baví!“. Ti nejlepší jezdci týmu BARTH Racing reprezentují Českou republiku na nejnáročnější rallye světa, Rallye DAKAR, která se každoročně koná v Jižní Americe. Naší vizí je vybudování stabilního a silného závodního týmu, který nejlepším českým jezdcům poskytne možnost reprezentovat Českou republiku, dosahovat vynikajících sportovních výkonů, a který jim bude poskytovat profesionální týmové zázemí.


barth-run.cz

Běžecké závody BARTH Run

Pokud máte rádi běhání, běžecká akce BARTH Run je tu přímo pro vás. Ať už se jedná o běh jednotlivců, rodičů s dětmi, se psem nebo jízdu na koloběžce či kole, BARTH Run splní všechny vaše představy. Opravdoví milovníci běhu mohou absolvovat Night Run, tedy noční běh se svítilnami. Trasy jsou naplánovány tak, aby si vybral opravdu každý – od stovek metrů až po desítky kilometrů. Přijďte si s námi zaběhat!
Běžecké závody pořádáme v rámci celodenní akce pro celou rodinu BARTH Dayna které pro Vás vždy připravujeme pestrý program, dětský den pro děti, testovací jízdy pro dospělé a další doprovodné aktivity pro vaši zábavu.