| Skupina BARTH

Vlasta Korec a hymna Rallye Dakar 2020

V tomto roce jsme se zúčastnili Rallye Dakar – nejnáročnějšího motoristického závodu na světě.
Jako vždy jsme v týmu měli zkušeného a kreativního reportéra Vlastu Korce, který se mimo jiné staral o tvorbu pořadu Dakar za oponou, ve kterém přenášel zážitky, zajímavosti a krásy Saúdské Arábie přímo na vaše televizní obrazovky.

Vlasta Korec dokázal svou kreativitu v plném rozsahu tím, že ve volnějších chvílích (kterých na Dakaru moc nebylo) napsal skladbu a navíc na ni natočil klip – tak vznikla Dakarská hymna, kterou si teď můžete pustit.

Skupina BARTH

Každý den vzniknul nový díl Dakaru za oponou a za jeho vytvořením jsou tísíce kilometrů, desítky hodin psaní scénáře, stříhání, editace, obrovské nadšení a spousta energie.
Za 5 minutami pořadu je skryto vyhledávání atraktivních míst a příběhů, hodiny natočených materiálů, každodenní postprodukční činnost, která zahrnuje zpracování všech záběrů, vytvoření a namluvení komentářů, finální úpravy a mnohdy komplikované odesílání dat do ČR. 

Všech 13 dílů pořadu Dakar za oponou si teď můžete pustit přímo zde online – od 29. ledna bude do 10. února přibývat vždy 1 nový díl.

Skupina BARTH

Líbí se Vám naše videa? Budeme rádi, když se přidáte k našim odběratelům na YouTube!