Teambuildingy skupiny BARTH | Skupina BARTH

NEOBYČEJNÉ ZÁŽITKY
TEAMBUILDING SKUPINY BARTH

Není žádným překvapením, že se "covidové" období odrazilo i na společenských akcích a výletech, kterými je skupina BARTH velice dobře známá. Na základě toho se vedení společnosti BARTH rozhodlo vynahradit tyto neuskutečněné akce tím, že pro každý tým ve skupině BARTH přichystala neobyčejný teambuilding. Každé oddělení si mohlo vybrat kam se společně vydá a jaký budou mít program. No a jak to dopadlo? Na to se podívejte níže v článku.

VW_Pec.png

Paragliding v Peci pod Sněžkou

Kolegové z pobočky Volkswagen v Pardubicích se vydali do Pece pod Sněžkou, kde měli velice nabitý program. Během dvou dní stihli koloběžky, návštěvu pivovaru, nebo chaty Apalucha, která je známá z oblíbeného českého filmu S tebou mě baví svět.  Jako největší a nejlepší zážitek kolegové popsali paragliding, ke kterému by se za jiných okolností sami neodvážili.

Škoda_Morava.png

Vinohrad kam se podíváš

Náš tým profíků ze Škodovky vyrazil za "vinným" dobrodružstvím na Jižní Moravu. Jak je vidět z fotek, tak si užili dost zábavy, cyklo výletů, dobrého jídla a hlavně několik kvalitních ochutnávek vína.

Servis_Dubina.png

Servisní grilovačka

Náš servisní tým se rozhodl uspořádat grilovačku přímo u nás na dílně v Pardubicích. Největším lákadlem byla samozřejmě dobrá společnost a grilovaná kýta s točeným pivkem, co se týče zábavy, tak vyhrála virtuální realita se stolním tenisem! 

Reklamka.png

Reklamka oslavovala 25 let

Naše BARTH Reklamka spojila teambulding společně s oslavou výročí 25 let od vzniku firmy. Celá akce směřovala do Krkonoš, konkrétně do okolí Jánských Lázní. Program měli opravdu pestrý, od krmení slonů a žiraf, přes sportovní aktivity na Černé hoře jako koloběžky nebo hledání pokladu až po adrenalinový zážitek jako zip line přes Labskou přehradu! 

Servis_Špind.png

Servis ve Špindlu

Vedoucí pracovníci servisu zamířili na teambuilding do Špindlerova Mlýna, který se ukázal být skvělou volbou pro stmelení kolektivu. Vrcholky Krkonoš nabízí nekonečné možností nejen pro pěší turistiku. Na programu byl totiž i celodenní cyklovýlet na elektrokolech a pro většinu účastníků to byla první zkušenost s elektrokolem. Nutno podotknout, že příjemná, protože díky elektropohonu se v sedle dostali téměř až k prameni Labe, který leží vysoko v nadmořské výšce 1 390 m.n.m.

Marketing_Praha.png

Gastro zážitek v Praze

Náš marketingový tým se vydal za neobyčejnými zážitky do hlavního města Prahy. Podívali se na výstavu medúz, zahráli si super únikovku, ale také navštívili Pražskou zoo. Dá se říct, že veškeré tyto aktivity byly patřičně doprovázeny skvělým jídlem a největším highlightem celého teambuidingu byla návštěva Asijské restaurace SIA, která z celého výletu udělala opravdu neobyčejný zážitek.

Morava.png

Toulky po Jižní Moravě

Zaměstnanci skupiny BARTH napříč firmou odjeli na Jižní Moravu zrelaxovat a z největší části načerpat nové kreativní nápady a myšlenky, které později použijí při své práci. Tato neobyčejná skupinka navštívila několik vinařů v okolí Vrbic, projeli se na kolech mezi vinicemi, ale také se svezli na velmi oblíbeném "konibusu" na kterém probíhala ochutnávka z místního vinařství. 

Pecio_Špindl.png

Peugeot, Opel, Citroën ve Špindlu

Náš skvělý tým z nových poboček na Hradecké ulici v Pardubicích se rozhodl na pár dní odjet do Špindlerova Mlýna, kde měli naplánováno mnoho skupinových aktivit a turistických tras po vrcholkách Krkonošských hor, kde dokonce zdolali nejvyšší bod České Republiky - Sněžku. Díky skvělému počasí byla skvělá viditelnost, takže se jim naskytly výhledy na které se nezapomíná.

Staňte se součástí skupiny BARTH a zažívejte tyto neobyčejné teambuildingy společně s námi