| Skupina BARTH

Spustili jsme nový digitální auto a motosalon s doručením po celé ČR

Rozhovor s Michalem Burkoněm o novém projektu skupiny BARTH.

Náš rozhovor vzniká krátce poté co byl spuštěn Váš nový web www.BARTH-GO.cz, o co jde?

Naší novinkou je web BARTH-GO.cz, na kterém našim zákazníkům nabízíme kompletní mobilitu pod jednou střechou. Jinými slovy – ať už budou zákazníci potřebovat cokoliv, od motorek přes nové i ojeté osobní a užitkové vozy až po půjčení karavanu, na www.BARTH-GO.cz to najdou. A dovezeme jim vybrané auto či motorku po celé České republice, pokud budou chtít.

Skupina BARTH

Takže si zákazníci budou moci pořizovat auta a motorky on-line?

Přesně tak. Díky BARTH-GO.cz získáváme platformu, takový digitální autosalon, kde si mohou zákazníci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, jednoduše a srozumitelně vybrat z toho všeho, co nabízíme. A toho není málo – nejenže jsme autorizovaný dealer řady značek osobních i užitkových vozů a motocyklů, ale navíc nabízíme i ojeté vozy a motorky, k tomu rovněž auta, motocykly i obytné vozy půjčujeme. Na výběr je více jak 1.000 aut a motorek, s různým druhem financování, buď za hotové, převodním příkazem, na úvěr, anebo zde také máme pestrou nabídku financování v čele s výhodným operativním leasingem. To vše nyní nabízíme na jednom webu tak, aby si zákazník mohl na mobilu nebo v počítači vybrat auto nebo motorku a v klidu vše objednat a vyřídit on-line. Současně ale provozujeme více jak 100 předváděcích aut a motorek, se kterými si zákazníci, pokud chtějí, na našich moderních showroomech projet a vše si ohmatat a vyzkoušet. Záleží na každém zákazníkovi, co preferuje. Slogan webu BARTH-GO.cz je …neobyčejná jízda životem! a symbolizuje to, že na tomto webu návštěvníci najdou prostředky, myšleno auta, dodávky, motorky nebo i obytné vozy, aby mohli zažít nějakou svojí neobyčejnou jízdu.

Má web BARTH-GO.cz v Česku nějakou konkurenci?

U nás ani v zahraničí jsme nic podobného nenašli. A protože neustále hledáme cesty, jak zákazníkům nabídnout co nejkomfortnější a nejpříjemnější cestu k novému autu nebo motorce, doplnili jsme BARTH GO také dalšími unikátními službami – na přání např. doručujeme vozy i motocykly až domů nebo do firmy. A to komukoliv po celé ČR. Zákazník má volbu, zda si auto či motorku přijede převzít do našich moderních showroomů, a nechá si vše v klidu a pohodové atmosféře od prodejců podrobně vysvětlit, anebo zda chce auto dovést k sobě domů anebo do firmy. U nás si může vybrat co mu lépe vyhovuje. Naší výhodou je naše poloha sídla uprostřed České republiky. A k tomu nabízíme i tzv. pre-delivery – to znamená, že když bude mít zákazník auto zadané do výroby, půjčíme mu za zvýhodněných podmínek vůz podobné kategorie, kterým může jezdit až do doby, než z továrny dorazí ten jeho. Tedy naši zákazníci jsou stále mobilní.

Co mohu jako zákazník dělat se svým starším autem nebo motorkou?

Každému zákazníkovi nabízíme ať už na našem webu, tak i osobně možnost vykoupení jeho ojetého vozu anebo motorky, a snažíme se domluvit férovou cenu. Všechny formality poté zařídíme za zákazníky, tedy auto převedeme v registru a výkupní cenu započteme za nákup nového auta, nebo motorky.

V čem jste ještě jiní?

Pokud si u nás zákazník pořídí auto, dodávku, motorku, a to i třeba na operativní leasing, získává automaticky řadu Benefitů v rámci tzv. BARTH Clubu. Tedy kromě slev na následné servisní služby získává také slevy na zapůjčení obytného auta, motorky v naší motopůjčovně, anebo si může třeba půjčit za zvýhodněných podmínek auto v naší autopůjčovně. Nakupovat auta a motorky od nás se tedy každému vyplatí.

 

Děkujeme za rozhovor.