Darujte poukaz na pobyt v apartmánu | Skupina BARTH

Darujte poukaz na pobyt v apartmánu

Potěšte krásným zážitkem!

Nejen na Vánoce, ale i v průběhu celého roku můžete zakoupit poukaz na ubytování v našich apartmánech, které nabízíme v hodnotě 1.000 Kč nebo 5.000 Kč. Pokud chcete obdarovat své milé příjemnou dovolenou na horách, kde kvalitně stráví volný čas podle jejich představ, je to ideální dárek. Udělat radost můžete nejen blízkým, ale také přátelům či kolegům v práci. 

Poukaz je univerzální a lze ho využít na pronájem jakéhokoliv apartmánu z nabídky BARTH Holiday. Je potřeba ho vyčerpat do 12 měsíců od data vystavení.

1480x634px_Vanocni vouchery_cikcak2.jpg

DÁRKOVÝ POUKAZ ONLINE

Pro pohodlné objednání využijte e-shop, kde jednoduše zvolíte typ voucheru, zaplatíte ho online a vyberete si doručení mailem, poštou nebo osobní vyzvednutí na jedné z našich poboček. Nadále však platí, že můžete zakoupit voucher i bez objednání předem, a to na recepci našich provozoven v Pardubicích a Hradci Králové.

Chci koupit voucher online

Poukaz je možné uplatnit na úhradu ubytování v apartmánech BARTH Holiday nebo na další služby skupiny BARTH:

Nabídku kompletních aktivit a služeb skupiny BARTH naleznete na BARTH.cz.  

Dárkový poukaz můžete zakoupit v Autocentru BARTH v Pardubicích a Hradci Králové nebo Vám ho rádi zašleme poštou na Vámi uvedenou adresu na dobírku. V případě dotazů týkajících se dárkových poukazů se obracejte na Martina Tesaře (vedoucí BARTH Holiday):