BARTH Caravan pomáhá zdravotníkům | Skupina BARTH

BARTH Caravan pomáhá zdravotníkům ve Fakultní nemocnici Hradec Králové

V této době považujeme za velmi důležité nabízet pomoc lidem v první linii, kteří si to nejvíce zaslouží. Proto jsme se aktivně zapojili do organizace, která pod záštitou Ministerstva zdravotnictví, dobrovolně věnuje obytné vozy z půjčovny na pomoc ve zdravotnictví. Čtyři obytné vozy BARTH Caravan jsme v tomto týdnu přistavili do Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kde poslouží jako zázemí pro zdravotní personál.
 

Naše obytné vozy jsme nemocnici poskytli bezplatně, na dobu nezbytně nutnou a budou sloužit pro odpočinek zdravotním sestrám nebo jako zázemí personálu, když nemají možnost dojíždět do práce. Momentálně při pandemii koronaviru pracují i 24 hodin denně a potřebují mít klid na spánek a odpočinek. Naše obytné vozy jim poskytnou 100% komfort a mohou využívat veškerého vybavení: postele, posezení, kuchyň pro přípravu jídla. Můžou si zatopit, osprchovat se teplou vodou a k dispozici mají i toaletu. 

54
29
IMG-2020032
foto - HK FN

Předání obytných vozů probíhalo s Ing. Vladimírou Svobodovou (vedoucí oddělení péče o zaměstnance) a Ing. Zdeňkem Chaloupkou (provozně technický náměstek), kteří naši pomoc vítají a jsou za ni moc vděční.

Děkujeme, že jsme se touto cestou mohli nepřímo zapojit do boje proti koronaviru a přispět k tomu, aby zdravotníci lépe zvládli toto těžké období a umožnit jim zasloužený odpočinek, aby mohli svoji práci vykonávat naplno.
 

Pevně věříme tomu, že „SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME“.


Po navrácení obytných vozů jsme samozřejmě připraveni na dokonalou dezinfekci interiéru V Autocentru BARTH vlastníme přístroj, který odbourává možné viry pomocí ozónu.