Současná opatření a aktuální informace o provozu

Vážení zákazníci,

v návaznosti na mimořádná opatření přijatá vládou ČR ze dne 21. října 2020 jsme nuceni do 3. listopadu uzavřít autosalony na všech našich pobočkách, resp. vyhrazené prostory sloužící k prodeji vozů. Zcela respektujeme a chceme dodržovat nařízení, které má za účelem hlavně ochránit zdraví nás všech.
 

SERVIS VOZŮ A PRODEJ DÍLŮ NEPŘERUŠEN

SERVISNÍ SLUŽBY NA VŠECH POBOČKÁCH ZŮSTÁVAJÍ NADÁLE V PROVOZU!

Snažíme se však předcházet dlouhému osobnímu kontaktu, a tak žádáme všechny zákazníky, aby se na servis objednávali prostřednictvím online kontaktního formuláře nebo na bezplatné lince. Pracovní doba našich servisů se prozatím nemění. Před návštěvou servisu kontaktujte naše techniky nebo volejte na bezplatné linky.

Pardubice - Dubina tel: 800 400 466
Pardubice - Hradecká tel: 800 404 030
Hradec Králové - Bratří Štefanů tel: 800 400 477
Hradec Králové - Brněnská tel: 800 400 467

Přezouváme na zimu

V období od 1. listopadu do 31. března zimní pneumatiky předepsané legislativou. Je povinné mít zimní pneumatiky na úsecích označených značkou povinná zimní výbava nebo v případě, že se na vozovce nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza. Zákonem předepsaná minimální hloubka dezénu u zimních pneumatik je čtyři milimetry. Nachystejte se na zimu včas.

Na všech našich provozovnách jsou k dispozici dezinfekce a rukavice pro Vaši potřebu.  

Omluvte nás, ale ruku si s Vámi momentálně z bezpečnostních důvodů nepodáme. Pokud je to možné, doporučujeme strávit dobu čekání mimo showroom. Čekací zóny není možné aktuálně využívat.

 

Při návštěve našich servisů dodržujte následující hygienická pravidla:

1)  mějte zakrytá ústa a nos rouškou
2) dodržujte bezpečné rozestupy 2 metry
3) vstupujte maximálně ve dvou osobách

→ PRODEJ VOZŮ ONLINE ←

V případě převzetí vašeho nového vozu můžete volat svému prodejci. Ostatní naši prodejci nadále fungují online, mohou vám zaslat nabídky na nákup nového vozu včetně návrhu financování. Vše tak můžete s našimi prodejci vyřídit z pohodlí domova prostřednictvím e-mailu či telefonu.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech:
1) v případě dotazů ohledně jednotlivých značek můžete volat na pevné linky recepcí jednotlivých značek
2) v případě dotazů ohledně nákupu nebo servisu Vašeho vozu můžete kontaktovat svého kontaktního pracovníka na jeho telefonním čísle
3) využít můžete také naši bezplatnou linku: 800 400 466, kde Vám dáme veškeré informace nebo najdeme řešení