Aktuální informace o provozu

Vážení zákazníci,
naše pobočky jsou od pondělí 12. dubna opět otevřeny pro zákazníky servisu, lakovny, klempírny a prodeje dílů a příslušenství. Fungujeme v plně otevřeném režimu příjmu a servisu vozidel a rádi Vás přivítáme. Pohyb mezi okresy je znovu obnoven takže nepotřebujete čestné prohlášení o záměru návštěvy v případě, že k nám jedete z jiného okresu. Všechny výše uvedené informace jsou platné od pondělí 12. dubna.

SERVIS VOZŮ A PRODEJ DÍLŮ NA VŠECH POBOČKÁCH OPĚT OTEVŘENY ZÁKAZNÍKŮM

Servisní služby opět fungují v plně otevřeném režimu příjmu ve standardní otevírací době. Příjem vozidel probíhá ve vnitřních prostorách včetně prodeje náhradních dílů a příslušenství bez předchozí on-line objednávky. Snažíme se však i přesto dodržovat zvýšená hygienická opatření a předcházet dlouhému osobnímu kontaktu, a tak žádáme všechny zákazníky, aby se na servis objednávali prostřednictvím online kontaktního formuláře nebo na bezplatné lince. 

Pardubice - Dubina tel: 800 400 466
Pardubice - Hradecká tel: 800 404 030
Hradec Králové - Bratří Štefanů tel: 800 400 477
Hradec Králové - Brněnská tel: 800 400 467

PŘEZOUVÁME NA LÉTO

K 1. dubnu končí povinnost mít obuté na voze zimní pneumatiky při nepříznivých klimatických podmínkách. Proto je nejvyšší čas přezout na letní. Zároveň jsou v platnosti jarní servisní akce, které zahrnují sezonní servisní prohlídku vozu za akční cenu. Více o probíhajících akcích naleznete ZDE.

Při návštěvě našich servisů máte u vchodu k dispozici dezinfekční gel, dodržujte následující hygienická pravidla:

1) mějte zakrytá ústa a nos respirátorem
2) dodržujte bezpečné rozestupy 2 metry

Děkujeme za pochopení. 

PRODEJ VOZŮ ONLINE

Prodej vozů zůstává ve stejném režimu jako doposud. V případě převzetí vašeho nového vozu můžete volat svému prodejci. Ostatní naši prodejci nadále fungují online, mohou vám zaslat nabídky na nákup nového vozu včetně návrhu financování. Vše tak můžete s našimi prodejci vyřídit z pohodlí domova prostřednictvím e-mailu či telefonu.